Опалювальний сезон б'є по кишені

Опалювальний сезон б'є по кишені

Щоб підтримати своїх громадян, держава розробила закон "Про Фонд енергоефективності". Грошова допомога, потрібна на утеплення стін виділятиметься саме з цього фонду. Але розраховувати на швидку підтримку не варто, як стверджують експерти, розпочне свою роботу він лише наступного року.

Більшість громадян зіткнулися з проблемою підвищення тарифів на гарячу воду ще у травні, а тут ще й невтішні прогнози щодо підвищення тарифів на опалення.

Як зменшити витрати на опалення?

Як показує практика, більшість витрат за комунальні платежі припадає саме на зимовий час. Уряд намагається підтримати своїх громадян, і з цією метою скоро в кожному будинку з'являться теплолічильники.
Більшість у містах вже встигли відчути різницю від нововведень. Але й у цьому випадку є свої нюанси. Далеко не всі мешканці платять менше, у будинках із підвищеною втратою рахунку суттєво завищені.

Навіщо утеплювати квартиру та коли це краще робити?

Як стверджують багато фахівців - літо ідеальний час для подібних робіт. Адже саме в теплу пору року можна не переживаючи зайнятися заміною віконних блоків, утепленням стін та даху. До того ж улітку всі будівельні матеріали падають у ціні.

Щоб скоротити час на роздуми та складання схеми дій, фахівці пропонують скористатися вже готовим планом:
на початковому етапі проведіть енергоаудит;
* у липні займіться підготовкою техзавдань;
* Наприкінці сезону можна сміливо приступати до утеплення та будівництва теплового пункту;
* Далі проведіть налагодження обладнання;
* введення в експлуатацію раніше підготовленого обладнання поєднується з початком опалювального сезону.

Надання допомоги, до кого звертатись?

Для більшості громадян сума на тепломодернізацію може бути абсолютно непідйомною. Для таких випадків також є певні пропозиції.
Різні міські програми чи "теплові кредити" допоможуть подолати фінансовий бар'єр. Сьогодні кожен громадянин може отримати підтримку від влади на придбання нового газового котла, заміну вікон та проведення теплоізолюючих робіт і отримати велику економію до 70%.
Більшість громадян уже встигли скористатися подібною пропозицією минулого року. Але не всі отримали очікуваного ефекту, адже проста заміна вікон це лише початок реалізації плану теплозбереження. Тут важливо провести все комплексно – поставити тепловий пункт, лічильник, теплоізолювати стіни та закласти всі шви.
Можна скористатися пропозиціями приватних інвесторів та грантів. Різні міжнародні організації також виділяють кошти на утеплення фасадів . Також багато хто скористався пропозицією енергосервісної компанії, де витрачені кошти на утеплення повертаються поступово за рахунок отриманої економії.

Субсидія правда чи обман

Скорочення пільг на електроенергію відбулося наприкінці весни. Якщо минулорічна знижка перевищувала 300 кубів, то майбутній сезон подарує знижку лише на 300 кубів. Різницю доведеться оплачувати дорожче.
Також для багатьох стало ударом рішення скоротити терміни опалювального сезону. Так мешканці з центральним опаленням розраховувати на знижку зможуть лише після рішення про її надання місцевою владою. Для мешканців, які опалюють своє житло самостійно, сезон обігріву скоротиться на цілий місяць.

Теплоізоляція зовнішніх стін будинків

Приємне проведення часу в квартирі повністю залежить від внутрішнього мікроклімату. Сьогодні більшість людей прагнуть скористатися послугою утеплення квартири, адже вона допомагає знизити витрати, пов'язані з опаленням та постійним косметичним ремонтом, через появу плісняви.

ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

2008-2024 Київ © Всі права захищені.
"ТеплоФасад" - утеплення квартир та фасадів будинків