Теплоізоляція фасадів пінопластом - Більшість фахівців дійшли висновку, що для отримання якісного результату при теплоізоляції слід дотримуватися системи одного виробника.
Істотної різниці спочатку можна не помітити між клеючими сумішами або штукатуркою, але все ж таки кращого результату можна досягти при взаємодії матеріалів одного виробника.
Саме тому варто віддавати перевагу перевіреним маркам, щоб згодом не довелося все переробляти заново.
Важливо пам'ятати, що будь-які зовнішні роботи вимагають певних погодних умов. У випадку герметизації фасадів це вкрай важливо. Роботи можна проводити тільки при плюсовій температурі, інакше шар, що утеплює, потріскається. Утеплювати, звичайно, можна і взимку, але за умови, що температурний режим коливатиметься в межах +5°С.
Технологія утеплення фасадів вимагає спеціальної підготовки:
* Демонтаж предметів, що заважають проведенню робіт, видалення колишнього оздоблювального шару;
* Замазка всіх щілин та тріщин;
* Покриття стіни шаром ґрунтовки, яка допоможе покращити зчеплення клею зі стіною.
Встановлено, що майже 20% тепловтрат припадає на частку цокольних поверхів та фундаменту. Саме тому більшість проектів із утеплення фасадів передбачають утеплення пінопластом починаючи з підвалу.
Містки холоду при утепленні будинків
"Мостики холоду" найчастіше утворюються в броні, що утеплює, і є головним джерелом витоку тепла і попадання холоду в приміщення. Усунення теплових містків дасть низку переваг
- запобігатиме безліч структурних проблем: утворення конденсату та утворення тріщин;
- допоможе уникнути зростання грибків;
- суттєво знизить втрату тепла;
- Поліпшиться мікроклімат та комфорт усередині будинку.
Пам'ятайте - скупий платить двічі! Будь-яка економія при утепленні фасаду може призвести до відшаровування шару, що теплоізолює, або до появи численних тріщин на ньому.
Економія клеючої суміші виконавцем може спричинити неякісне кріплення утеплювача до стіни, яке не дасть належного результату утеплювачу.